Orjinal Lida İle Lida Plus Arasındaki Fark Nedir?

Orjinal Lida Etkileri Nelerdir?

Hepimizin yakinen bildiği piyasada zayıflama hapı denildiğinde listenin en üst kısmında yer alan lida hapı, orjinal olması halinde kısa sürede hızlı bir şekilde forma girmenizi sağlayacak bir üründür. Lida zayıflama hapı, tamamen doğal yapıya sahip; kullanıcılarında olumsuz sonuçlar doğuracak yan etkileri olmayan, etkili bitkisel bir gıda takviyesidir. Vücuda alındığı andan itibaren kullanıcının iştahını keserek doğal tokluk hissi sağlamaktadır. Bu tokluk hissi sayesinde gün içerisinde iştahınızı tutamama gibi bir sorun yaşamayacak, yediklerinizi ve içtiklerinizi takip etmek zorunda olmayacaksınız. Lida verdiği tokluk hissi ile birlikte sizlere yemek yedirmeyip aynı zamanda doğal enerji kaynağı olarak da halsiz ve bitkin düşmenizi engelleyecektir.

Orjinal Lida metabolizmayı düzenleyip hızlandırarak, hızlı bir şekilde yağ yakmanızı sağlayacaktır. Bu sayede sizler genel olarak değil de bölgesel yani yağların yoğun olduğu yerlerden kilo kaybetmiş olacaksınız. Kullanım sırasında sizleri terletecek olan lida, bol su içmenizi sağlayacaktır. Aslında bu husus çok önemli. Çünkü Lida zayıflama hapından maksimum faydayı sağlamak için mutlaka bol su tüketmeniz gerekmektedir. Tüketeceğiniz sular sizlerin yağ yakımına ve parçalanan yağların vücuttan atılımına katkı sağlayacaktır.

Orjinal Lida İle Lida Plus Arasında Fark Var Mı?

Orjinal lida ve lida plus özünde aynı ürün olarak geçmektedir. Orjinal lida folyo pakette üretilen, lida plus ise kutu içerisinde kapsüller şeklinde üretilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. İki ürün arasında işlevsel olarak çok fazla fark bulunmamakla birlikte; Lida plus kullanan kullanıcıların, eski lida yani folyo lida kullananlara oranla bir miktar daha fazla kilo verdikleri tespit edilmiştir. Fakat bu Lida plus’un daha az etkili ya da Orjinal lida’nın daha çok etkili olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü her ikisininde sonuçları hem kullanan kadın ya da erkeğin fiziksel özelliklerine, düzenli ve doğru kullanımına bağlı olarak değişmektedir. Örnek verecek olursak; Orjinal lida kullanan bir birey düzensiz kullanması, kullanım sırasında bol su tüketmemesi, iştahının kesilmesine rağmen zorla yemek yemeye çalışması gibi durumlar söz konusu olursa elbette etki gözlemlenmesi mümkün olmayacaktır. Bu yüzden burada dikkat edilmesi gereken Lidanın konulduğu ambalajdan ziyade, sizlerin ne kadar düzgün ve doğru kullandığınızdır.

Sonuç olarak Lida hapının her iki durumda da kullanıcının doğru kullanması durumunda etkileri kanıtlanmıştır. Bu yüzden sipariş verirken dikkat etmeniz gereken şey Lidanın orjinal olmasıdır. Kesinlikle sahte ve izinsiz ürünlere itimat etmeyin ve sağlığınızla oynamayınız. Daha fazla detay için satış ekibimizle iletişime geçebilir veya hemen Lida sipariş edebilirsiniz.