Blog

Lida Kullanırken Nasıl Beslenmeli

Gerek diğer blog yazılarımızdan gerekse web sitemizde ki sayfalardan lida hakkında bilgi sahibi olmaya devam ediyoruz. Bu yazımızın konusu da çok fazla merak edilen ve henüz tam olarak netliğe kavuşturulmamış bir soru olan, Lida kullanırken nasıl beslenmeliyiz sorusu olacak. Etkili ve kesin sonuçlar aldıran bir zayıflama hapı olan lida kullanırken aklımız kurcalayan beslenme konusunun tüm detaylarını yazımızın içerisinde bulabileceksiniz.

Doğru Beslenmenin Temellerini Neler Oluşturur?

Bazal metabolizma nedir

Doğru ve sağlıklı beslenme hayatımızı sürdürmemiz ve zinde bir hayat sürmemiz için en temel unsurlardan biridir. Peki doğru beslenme için ne gibi faktörlere dikkat etmeliyiz? Normal bir insan metabolizmasının gün içerisinde yakabileceği kalori miktarı bellidir.Bazal metabolizma hızınızı belirleyen etkenlerde ise; boyunuz, kilonuz ve yaşınızdır. Bu bilgiler ışığında bir insanın gün içerisinde yediklerinden ve içtiklerinden almış olduğu toplam kalorinin ne kadarını yakabildiği belirlenir. Elbette bu değer tüm değerlerin stabil olması halini ifade eder. Yani siz 30 dk koşu yaparsanız bu değer artabilir. Ya da tüm günü hiç hareket etmeden tamamen uyuyarak geçirirseniz azalabilir. Bu noktada bu bilgi bizim doğru beslenme de en temel nirengi noktamız olmaktadır. Yani bizler öncelikle içerisinde yaşadığımız bedenimizi iyi tanıyıp, bedenimiz hakkında ki bilgilere hakim olmamız gerekiyor. Bazal metabolizma hızımızı belirledikten sonra yapacağımız bir diğer iş ise yağ ölçümü bir diğer adıyla vücut kitle endeksimizi öğrenmek olmalıdır.

vücut kitle endeksi

Bu bilgileri de öğrendikten sonra artık günlük yakabildiğimiz kaloriyi, obez olup olmadığımızı yada ne kadar yağ fazlamız olduğunu ve ne kadar kilo kaybetmemiz gerektiğini hesaplayabilecek kabiliyette olmuş oluyoruz. Eğer fazla kilolarınızdan diyet ve spor eşliğinde kurtulma yolunu seçecekseniz yapmanız gereken şey; öğünlerinizi proteince zengin ve ara öğün fazla kalorisi hesaplamış bir şekilde belirlemek olmalıdır. kesinlikle yapacağınız diyet boyunca 3 beyazdan yani şeker, tuz ve un dan uzak durmalısınız. Her öğününüzde protein olmalı ve bu proteini bir miktar karbonhidrat, bitkisel yağ ve bolca yeşillikle desteklemelisiniz. Normal bir insanın günlük tüketmesi gerek 2-2,5 litre su oranını siz arttırıp 3-3,5 litreye kadar çıkarmalısınız. Ve bu yapacaklarınıza ek olarak gün aşırı spor çizelgesi oluşturup ekstra kalori yakımı sağlamalısınız. Bu saydıklarımızı yapmanız halinde kilo vermeniz kaçınılmazdır. Elbette bir sağlık sorununuz yok ise. Normal işte 8 saat çalıp sadece pazar günü izin kullanan bir bireyin programını ele alırsak:

Yaş : 28

Boy: 1.60

Kilo: 80

Cinsiyet: Kadın

Bu değerler doğrultusunda;

Vücut Kitle Endeksi:31,25 (Şişman/Obez)

Bazal Metabolizma Hızı: 989,90

Ele aldığımız bireyin değerlerini inceleyip yorumlama yapmaya çalışacak olursak: Öncelikle bu birey boyunun kısa olmasından dolayı sağlıklı beslenme konusuna en çok dikkat etmesi gereken sınıf arasında yer alıyor. Yukarıda da gördüğünüz gibi Bazal metabolizma hızı 989,90 kalori seviyesinde yani gün içerisinde;

  • 1 Adet çift köfteli 100 gr Hambuger; 294,9 kcal (patates kızartması ve içecek hariç)
      • 1 Adet 100 gr sütlü çikolata  : 537,0 kcal

yediğinde toplam alacağı kalori miktarı 831,90 kcal olmaktadır. Yani geriye 158 kalori gibi bir miktar kalmaktadır. Biraz daha anlaşılır yazacak olursak; bu iki üründen 100 er gram yediğinde gün içerisinde sporsuz ve ekstra bir kalori yakım çalışması yapmadı takdir de 158 kcal daha yakabilecek. Mantıklı düşündüğümüzde bir insan tüm günü büyük boy hamburger ve bir adet kare çikolata ile geçiremeyeceği için bu kişinin kilo alması kaçınılmaz olacaktır. Hatta halk arasında çok sık kullanılan bir söz olan su içsem yarıyor kelimesi tam da bu noktadan sonra anlam bulacak olup, bunları yedikten sonra yiyeceği her lokma kalori hanesine yazılacak ve bazal metabolizması yeterli olamayacağı için kilo almış olacaktır. Bu örneği neden verdiğimi açıklayacak olursam; 8 saat mesai ve hızlı bir hayat sürerken bırakın spora zaman ayırmayı, öğünlerimizi bile zor takip ediyorken kalori hesaplamak yada nefsimizle büyük savaşlar verip spor salonlarına girmek ve dahi şekerden, fast food dan uzak bir hayat sürmek çok zor. Lida zayıflama hapı tam bu noktada sizin diyet yada spor gibi ekstra çabalar sarf etmenize gereksinim duymayan doğal gıda takviyesi olarak karşımıza çıkıyor.

Lida kullanırken nasıl beslenmeli sorusunun cevabı aslında yine sorunun içerisinde. Siz zaten günlük öğünlerinizde kalori hesaplaması yapmadığınız için ve spor salonlarına gidecek vakit bulamadığınız için lida kullanıyorsunuz. Orjinal lida zayıflama hapı kullanım sırasında size doğal tokluk hissi verip, metabolizma hızınızı yükseltip aynı zamanda; şeker, tatlı ve çikolata krizlerine girmenizi önleyerek yağ yakımı sağlayacak bir üründür. Lida kullanırken siz belli bir diyet programına girmemeli, öğünleriniz atlamadan bol su tüketerek ara öğünler yaparak geçirebilirsiniz. Bunun yanında dilediğiniz gibi sağlığınız için yürüyüşler ve detoks uygulamaları yapabilirsiniz.

 

 

Lida ile isteiğiniz ölçülere ulaşın

Lida İle Yaza Formda Girin

Yaz aylarının yaklaşmasıyla fazla kilolarından kurtulup yaza fit ve ideal ölçülerle girme fikri kafanızda yavaş yavaş yer etmeye başlamış olabilir. Belki de şuan spora mı başlasam, diyete mi girsem yoksa fazla kilolarımla barışık yaşamaya devam mı etsem sorularıyla boğulur haldesiniz. Lida zayıflama hapı sizi bu seçenekler arasında kaybolup gitme derdinden çıkarıp, bir an önce hayalini kurduğunuz ölçülere ulaştırmayı sağlayacak bir ürün olarak karışınızda. Zayıflamak için türlü yollar deneyenlerden tutun da ilk defa kendini ayna karşısında beğenmemeye başlayan kadın, erkek herkesin güvenle kullanabileceği bir gıda takviyesi olması sayesinde; bu yaza şimdiden hazırsınız. Doğal içeriği ve zayıflama konusunda kanıtlanmış etkisi sayesinde sizler de boşa kulaç atmadan, sinir ve strese yer bırakmadan kolaylıkla kilo verebileceksiniz.

Lida Etkisiyle Yaza Hazırlanın

Lida tamamen doğal bileşenlere sahip, kullanıcılarında yan etkilere yol açmayan ve kesin sonuç veren bir zayıflama hapıdır. Piyasada çok fazla seçenek olması ve artık insanların nereden ne alacağı konusunda kafalarının karışmasından dolayı bu mükemmel ürünle zayıflama haplarına olan bakış açınızda değişmiş olacak. Kullanımının kolay olması ve maliyet açısından bütçenizi zorlamayacak bir ürün olan lida sayesinde bu yaz isteğiniz gibi görünmeye hazır olabilirsiniz. Etkisi kanıtlanmış olan zayıflama hapı, sizlere bir ayda en az 4 kilo verme garantisi sunmaktadır. içeriğinde 30 kapsül olan lida, her sabah aç karnına bol ılık su ile tüketiliyor. Güne sinde ve tokluk hissiyle başlayacak, gün boyunca yüksek kalori yakımı sayesinde ister oturduğunuz yerden isterseniz de normal yaşantınızı sürdürürken zayıflamış olacaksınız.

Açlık hissine lida ile son verin

 

Orjinal Lida sayesinde kendinizi aç hissetmeden ve iştahınızı tutmak zorunda kalmadan zayıflamanız mümkün.Vücuda alındıktan sonra sizi tok ve zinde hissettirecek, şeker ve türevlerini canınız çekmeyecek ve en önemlisi de ekstra çaba saf etmeden kolaylıkla kalori yakacaksınız. Kapsülü kullandıktan sonra mutlaka bol su tüketmeli ve asla öğünlerinizi atlamamalısınız. Çünkü bizim sloganımız diyet yapmadan zayıflamak. Eğer lida kullanımı sırasında ekstra diyet yaparsanız bitkin ve yorgun düşebilirsiniz. Zaten doğal bir gıda takviyesi olması nedeniyle sizin metabolik faaliyetlerinizi düzenleyecek, kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar zinde ve sağlıklı hissedeceksiniz. Bunlar olurken aynı zamanda tokluk hissinizde çok yüksek olacağı için kendinizi yemek yememek için zorlamadan zayıflayacaksınız.

Lida zayıflama hapı kullananlar ele alındığında içlerinde olumsuz yorum yapan ya da ürünün zayıflatıcı etkisinden faydalanamayan birey sayısı gerçekten çok az. Etkili ve kaliteli zayıflama hapları kategorisinde ilk 3 den düşmeyen ürün sayesinde, bir ay gibi kısa bir sürede etki görebilecek ve sizlerde lida kullanıp zayıflayanlar arasında yerinizi alacaksınız. Lidanın belki de en güzel tarafı da sizi kendine bağımlı hale getirmemesi ve arzuladığınız kilolara ulaştığınızda ürünün kullanımını sonlandırabilecek, kaybettiğiniz kiloları dikkat etmeniz halinde geri almayacaksınız. Burada ki en hassas nokta dikkat etmeniz olacaktır. Çünkü lida ile forma girip ürün bitince ve istediğiniz ölçülere gelince mutlaka yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Hem sarf ettiğiniz çabanın hem de kazandığınız başarının çöpe gitmesini sizin kadar biz de istemeyiz. Zayıflama hapları alanında etkisini tescillenmiş orjinal lida sayesinde zayıflamak çok kolay. Tek yapmanız gereken lida sipariş ederek sonuçlara kendi gözlerinizle kendi bedeninizde şahit olmak.

Bir önceki yazımız olan Acil Kilo vermem Lazım okumak için tıklayınız.

Lida yediklerinizi kontrol altında tutar.

Acil Kilo Vermem Lazım

Bir çoğumuz internette çeşitli forumlarda ve sitelerde gezinirken hep bu serzenişe şahit olmuşuzdur. “Acil kilo vermem lazım kızlar”. Gerçekten de insanlar acil bir şekilde kilo verebilirler mi? Ya da soruyu şöyle soralım kilo almak biraz incelendiğinde çok uzun zaman alan bir süreç. Sonuçta hormonal bir bozukluğunuz söz konusu değilse uzun süren bir düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşantının içine girip, sonrasında geri verilmesi güç kilolar alırsınız. Kilo almak bile bu kadar uzun zaman sürerken nasıl olur da 2 haftada 10 kilo vermem lazım diyebiliriz? Evet sizi çok iyi anlıyoruz. Aslına bakarsanız aldığınız kilolardan da siz sorumlu değilsiniz. Çünkü şuan içerisinde bulunduğumuz mevcut düzen bizi sağlıksız beslenmeye ve düzensiz yaşamaya itiyor. Haliyle bizler de fazla kilolarımızdan muzdarip sürekli kilo vermem lazım çığlıkları atan insanlara dönüşüyoruz.

Yapılan bir araştırmaya göre obeziteye yakalanma olasılığı kadınlarda da erkeklerde aynı oranda olup; fazla kilo sorunu olan obeziteden ölme riskinin, erkeklerde kadınlara oranla daha yüksek olduğu tespit edilmiştir.

Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek Mümkün Mü?

Açlık çekmeden kilo verin

Bu sorunun cevabını çok fazla merak ettiğiniz elbette biliyoruz. Bize sorarsanız sorumuzun cevabı kocaman bir EVET! İnsan yaradılışı gereği adeta bir makine gibi sistemler üzerine inşa edilmiş ve bir makinenin doğru çalışması için nasıl ki tüm parçalarının bozuk olmaması gerekiyorsa biz insanlarda da durum çok farklı sayılmıyor. Şöyle ki eğer sağlıklı bir bünyeye sahipseniz ve kilo almanızın sebebi bir hastalık sonucu değilse istediğiniz hızda istediğiniz miktarda zayıflamanız mümkün. Bu noktada ihtiyacınız olan tek şey mevcut sisteminizi sizin için düzenleyecek ve kontrol altına alacak bir takviye. Lida tam da bu noktada destekleyici ve düzenleyici bir gıda takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Lida zayıflama hapının içeriğinden ya da ne işe yaradığından uzun uzadıya bahsetmeyeceğiz. Dilerseniz bu bilgile web sitemizin ilgili sayfalarından edinebilirsiniz. Bizim bu makalede sizlere asıl vermek istediğimiz ana mesaj Acil kilo vermem gerekiyor serzenişinin mümkün olup olmama durumudur.

Nasıl ki şuan sahip olduğunuz fazla kiloları alırken hiç bir şey fark etmediyseniz yine orjinal lida zayıflama hapı kullanarak da bu kilolardan kurtulurken hiç bir şeyin farkında olmayacaksınız. Tek fark edeceğiniz şey artık kıyafetlerinizin üzerinize bol olduğu ve eskisi gibi şekeri tatlı, çikolata vb. zararlı besinlere karşı zaafınızın kırıldığı olacaktır. Hızlı kilo vermek isteyen kadın veya erkek herkesin ilk koştuğu ve çaldığı kapı elbette ki diyetisyenler oluyor. Bizler bu adımı denemeyin demiyoruz. Ya da sizlere sporsuz ve hareketsiz bir hayat sürmenizi de tasnif etmiyoruz. Zaten bunları sizlere önerirsek sizler için en büyük düşmanlığı yapmış oluruz. O yüzden elbette ilk adımlarınız yediklerinizi ve içtiklerinizi kontrol altına almak, kalori hesaplamak ve düzenli spor yapmak olmalı.Gel gelelim sizler zaten bu saydıklarımızı yapıp sonuç almış olsaydınız bu yazımızı okumuyor olacaktınız. Bu yüzden biz mucizevi zayıflama hapı olan Lida’yı sizlere tanıtmak için buradayız. İçeriğinin doğal olması, lida kullananların yorumlarının yüzde doksanından fazlasının olumlu olması ve olumsuz yorumların dahi; “5 kilo verdim neden 7 kilo veremedim” şekilden olmasından ötürü, biz lidaya bu konuda güveniyoruz. Eğer siz de artık fazla kilolarınızdan kurtulup bir an önce acil kilo vermem lazım haykırışlarına son vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Orjinal Lida ile Lida Plus Arasındaki Farklar okumak için tıklayınız.

Orjinal Lida İle Lida Plus Arasındaki Fark Nedir?

Orjinal Lida Etkileri Nelerdir?

Hepimizin yakinen bildiği piyasada zayıflama hapı denildiğinde listenin en üst kısmında yer alan lida hapı, orjinal olması halinde kısa sürede hızlı bir şekilde forma girmenizi sağlayacak bir üründür. Lida zayıflama hapı, tamamen doğal yapıya sahip; kullanıcılarında olumsuz sonuçlar doğuracak yan etkileri olmayan, etkili bitkisel bir gıda takviyesidir. Vücuda alındığı andan itibaren kullanıcının iştahını keserek doğal tokluk hissi sağlamaktadır. Bu tokluk hissi sayesinde gün içerisinde iştahınızı tutamama gibi bir sorun yaşamayacak, yediklerinizi ve içtiklerinizi takip etmek zorunda olmayacaksınız. Lida verdiği tokluk hissi ile birlikte sizlere yemek yedirmeyip aynı zamanda doğal enerji kaynağı olarak da halsiz ve bitkin düşmenizi engelleyecektir.

Orjinal Lida metabolizmayı düzenleyip hızlandırarak, hızlı bir şekilde yağ yakmanızı sağlayacaktır. Bu sayede sizler genel olarak değil de bölgesel yani yağların yoğun olduğu yerlerden kilo kaybetmiş olacaksınız. Kullanım sırasında sizleri terletecek olan lida, bol su içmenizi sağlayacaktır. Aslında bu husus çok önemli. Çünkü Lida zayıflama hapından maksimum faydayı sağlamak için mutlaka bol su tüketmeniz gerekmektedir. Tüketeceğiniz sular sizlerin yağ yakımına ve parçalanan yağların vücuttan atılımına katkı sağlayacaktır.

Orjinal Lida İle Lida Plus Arasında Fark Var Mı?

Orjinal lida ve lida plus özünde aynı ürün olarak geçmektedir. Orjinal lida folyo pakette üretilen, lida plus ise kutu içerisinde kapsüller şeklinde üretilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. İki ürün arasında işlevsel olarak çok fazla fark bulunmamakla birlikte; Lida plus kullanan kullanıcıların, eski lida yani folyo lida kullananlara oranla bir miktar daha fazla kilo verdikleri tespit edilmiştir. Fakat bu Lida plus’un daha az etkili ya da Orjinal lida’nın daha çok etkili olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü her ikisininde sonuçları hem kullanan kadın ya da erkeğin fiziksel özelliklerine, düzenli ve doğru kullanımına bağlı olarak değişmektedir. Örnek verecek olursak; Orjinal lida kullanan bir birey düzensiz kullanması, kullanım sırasında bol su tüketmemesi, iştahının kesilmesine rağmen zorla yemek yemeye çalışması gibi durumlar söz konusu olursa elbette etki gözlemlenmesi mümkün olmayacaktır. Bu yüzden burada dikkat edilmesi gereken Lidanın konulduğu ambalajdan ziyade, sizlerin ne kadar düzgün ve doğru kullandığınızdır.

Sonuç olarak Lida hapının her iki durumda da kullanıcının doğru kullanması durumunda etkileri kanıtlanmıştır. Bu yüzden sipariş verirken dikkat etmeniz gereken şey Lidanın orjinal olmasıdır. Kesinlikle sahte ve izinsiz ürünlere itimat etmeyin ve sağlığınızla oynamayınız. Daha fazla detay için satış ekibimizle iletişime geçebilir veya hemen Lida sipariş edebilirsiniz.

Lida İle Diyetsiz Zayıflayın

Kadın veya erkek her kim olursa olsun fazla kilolarıyla çoğu insanın barışık olmadığı ve bir an önce kurtulmak istediği aşikar. Fazla kilolarımız bizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak çöküntüye uğrattığı için zayıflamak, kilo vermek ve fit bir görünüme kavuşmayı arzulamak en tabi haklarımızdan biri. Peki nasıl olur da diyet yapmadan kilo verebilirim? İşte tam da bu sorunun cevabı olarak Lida zayıflama hapı karşımıza çıkmaktadır. Bitkisel içeriği sayesinde uzmanlar tarafından onaylanmış formu ile Lida, sizlere diyetsiz kilo verme şansı sunan muazzam bir ürün.

İnsanların bir çoğu uzun diyetler yapmasına rağmen kilo verememekten ve bir türlü istedikleri forma giremediklerinden şikayetçiler. Lida ile bu şikayetleriniz artık son bulacak. Lida hapı içerisindeki doğal bitkilerle sizlerin hızlı bir şekilde zayıflayıp, yağlarınızı yakıp forma girmenizi sağlayacaktır. Nasıl oluyor da diyetsiz zayıflamak mümkün oluyor? Aslında bu soruyu cevaplamadan önce dilerseniz diyet ile zayıflama arasında nasıl bir bağ olduğunu kısacık açıklayalım.

Zayıflama Sürecinde Diyetin Rolü:

Yediklerinizin kalorisini hesaplamakla uğraşmayın.

Diyet aslında özünde yediğimiz ve içtiğimiz besinlerin kalorilerinin hesaplanıp daha sonra bizim bazal metabolizmamız ile karşılaştırılarak bize uygulanır hale getirilmesidir. Yani biraz açacak olursak; sizin vücudunuzun bir gün içerisinde harcadığı kalori miktarı hesaplanır. Daha sonra da bu kalori miktarının altında kalacak bir diyet programı hazırlanır. Sizi burada zorlayacak olan kısım alışık olmadığınız derece açlık ve yeme alışkanlığınızın önüne geçememenizdir. Birçoğumuz için çok zor ve sıkıcı bir süreç olan diyet yaparak zayıflama olayı Lida ile tamamen ortadan kalkıyor…

Lida Zayıflama Hapının Etkileri:

Lida sizlerin kolay ve diyetsiz zayıflaması adına etkileri tartışılmaz seviyede bir ürün. Dünya ve Türkiye genelinde kullanıcı sayısı milyonları aşan Lida, tokluk hissi verip; metobolizmanızı hızlandırarak yağlarınızı yakar. Bu sayede sizler oturduğunuz yerden diyet veya spor yapmadan kilo verip şık bir görünüm kazanmış olursunuz. Lida bu etkilerinin yanında aynı zamanda vücudunuzda detoks etkisi de yaparak yenilenmenizi ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Yüksek tokluk hissi sayesinde sizler istemsizce öğünlerinizi küçültecek, içerisinde ki bitkisel özler sayesinde de sizlere ihtiyacınız olan enerjiyi sağlayacaktır. Daha fazla detay ve sipariş için Lida satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Orjinal lida zayıflama hapı, lida resmi satış sitesi, lida nasıl kullanılır, lida ankara satış, lida kullanıcı yorumları 2019, lida ile zayıflayanlar, lida ne işe yarar, lida yorumları, eski lida satış, orjinal lida sipariş, lida nereden sipariş edebilirim, lida istanbul satış, lida ne kadar kilo verdiriyor, düğünüm var acil zayıflamam lazım, folyo lida, lidanın yan etkileri var mı, lida nereden alabilirim, iştah kesici lida, lida satan aktar, lida satan eczane, lida satın al, iştah kesici, daidaihua, Fx15

Call Now Button
Sohbete Başla
1
Siparişinizi buradan da yazabilirsiniz.
Merhaba sipariş vermek için "Sohbete Başla" yazısına tıklayınız.